Андрій Гордєєв: співробітники СБУ - приклад гідності та відданості рідному народові, зразок справжнього патріотизму

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв привітав ветеранів, керівний та особовий склад Служби безпеки України з професійним святом та висловив вдячність за сумлінну службу на благо політичних, економічних і військових інтересів держави.

Шановні працівники та ветерани органів Служби безпеки України! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ви – приклад гідності та відданості рідному народові, зразок справжнього патріотизму. Кожного дня з честю виконуєте свій конституційний обов'язок щодо забезпечення територіальної цілісності та суверенітету України, керуєтеся законами, високими моральними принципами і почуттям відповідальності за долю населення.

Висловлюю вдячність ветеранам, керівному та особовому складу Служби безпеки України за сумлінну службу на благо політичних, економічних і військових інтересів держави.

Визначаючи основним принципом роботи законність і дотримання прав людини, українська спецслужба стоїть на захисті державних секретів та національного кіберпростору, бореться з тероризмом, організованою злочинністю та корупцією.

Військова контррозвідка Служби безпеки України ефективно виконує завдання за призначенням у зоні бойових дій на сході нашої держави, а також блокує діяльність російських диверсійно-розвідувальних груп та агентів. А партнерство СБУ з іноземними спецслужбами розвинулося до рівня спільних операцій з протидії тероризму.

За 26 років свого існування Служба безпеки України завоювала довіру громадян і стала ефективною структурою, яка охороняє спокій та закон всередині держави і протидіє гібридній агресії РФ.

З нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя та родинної злагоди, натхнення, пошани і нових професійних здобутків у нелегкій щоденній службі!, - побажав Андрій ГОРДЄЄВ.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів