Мангер привітав тих, хто захищає державний суверенітет, територіальну цілісність та конституційний лад нашої країни

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер привітав з професійним святом працівників Служби безпеки України в Херсонській області.

За словами Владислава Мангера, наші люди не часто бачать роботу цієї структури, але так і має бути. Адже СБУ є секретною установою, яка захищає державний суверенітет, територіальну цілісність та конституційний лад нашої країни.

Також у своєму вітальному слові він відзначив про те, що сьогодні СБУ працює за новітніми європейськими стандартами і з кожним днем виходить на іще вищий рівень роботи.

Завдяки професіоналізму та пильності працівникам СБУ вдалося викрити та зупинити діяльність сепаратистів, запобігти терактам, а також протидіяти корупційним схемам.

З нагоди відзначення 26-річниці створення Служби безпеки України, за сумлінну працю та високий професіоналізм голова Херсонської обласної ради нагородив кращих працівників почесними грамотами та подяками.

За матеріалами Херсонської обласної ради

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів