Херсонський державний університет провів профорієнтаційний захід на Херсонщині

В рамках профорієнтаційної роботи викладачі і студенти Херсонського державного університету презентували закладстаршокласникам районного центру та сільської місцевості у Великоолександрівському районі.

Адже важливо, аби молодь, отримувала професію в регіоні, де виросла, бо тоді вона пов'язуватиме своє майбутнє з рідним краєм.

Херсонський державний університет пропонує отримати не лише сучасну освіту. Виш вже тривалий час співпрацює з університетами світу, реалізуючи і міжнародний досвід «подвійних дипломів».

На заході студенти демонстрували свої творчі вміння. Викладачі-представники 12 факультетів відверто спілкувались з тими, хто незабаром переступить поріг вишу.

Серед викладачів вишу були і ті, хто багато років тому закінчив освітні заклади у Великоолександрівському районі. Їх особливо тепло зустрічали на заході, вслухаючись у кожне слово: і про умови вступу, і про Програму розвитку людського капіталу.

Ця регіональна програма відкриває нові можливості для випускників сільської місцевості. Вони можуть здобути її за рахунок обласного і місцевих бюджетів, повернувшись працювати додому, маючи гарантоване перше робоче місце і житло.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів