Старшокласники з усієї країни з’їхалися до Херсона

На IV етап XXVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства приїхали 100 школярів 9-11 класів з усієї України приїхали до Херсона.

Олімпіада проходить у два тури: теоретичний та практичний на розв'язання задач, але олімпіада це не лише змагання, а це й час для знайомства та спілкування з новими друзями.

Учасників олімпіади із Миколаєва, Запоріжжя та Кіровограду тепло і щиро вітали учні Антоніаської 21 "Зеленої школи", команда енергомнеджерів. Учнів привітала директор школи Галина Лугова, здійснили екскурсію навчальним закладом, провели тренінг "Знайомство" під час чаювання.

Команда енергоменеджерів "Школа енергії", провела для гостей " ENERGY - квест", підвели підсумки заходу - перемогла команда учнів з Кіровограду. Учасники отримали грамоти і подарунки.

«Непомітно пролетів час, було настільки весело і захоплююче, що не дивлячись на короткий час для знайомства, діти не хотіли казати "Бувай" один одному. Тож, сподіваємося на нові зустрічі і бажаємо успіхів усім учасникам змагань!», - поділилася враженнями директор"Зеленої школи" Галина ЛУГОВА.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів