Херсонські школярі завітали на «День відкритих дверей» до центру зайнятості

Нещодавно до Херсонського міського центру зайнятості на «День відкритих дверей» завітали старшокласникиХерсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи ІІ ступеня, ліцею журналістики, економіки та правознавства».

Учасників заходу ознайомили з роботою центру зайнятості, його структурою, послугами, що надають спеціалісти центру зайнятості шукачам роботи.

Після чого, разом із спеціалістами з профорієнтації школярі здійснили цікаву «подорож у світ професій». Учні отримали змістовну інформацію про професії, що користуються попитом на ринку праці міста, ознайомилися з описами професій, вимогами до них та навчальними закладами, де можна здобути дану професію.

Важливу увагу на заході приділили оцінці учнями своїх можливостей для вірного вибору професії у майбутньому, адже сучасний ринок праці, де впроваджуються інноваційні технології, оновлюються процеси виробництва, потребує справжніх професіоналів.

Зробивши перший крок до самопізнання та обрання сфери майбутньої професійної діяльності людина проявляє та розкриває свої особисті якості, здібності, таланти. Будь-який фах потребує, щоб у людини були «професійно важливі риси». А для того, щоб правильно вибрати професію, необхідно передусім пізнати себе.

Усі бажаючі пройшли профдіагностичне тестування і з зацікавленістю спілкувалися із спеціалістами центру зайнятості.

Херсонський регіональний центр зайнятості

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів