У Херсоні обговорювали соціальний супровід безробітних за підходом кейс-менеджмент

Цього року в роботу Херсонського міського центру зайнятості запроваджено новий підхід до сприяння зайнятості безробітних.

Він дозволяє вже на початкових етапах виявляти групи безробітних з високим ризиком довготривалого безробіття та надавати послуги, що прискорюють їх працевлаштування.

Однією з таких послуг є соціальний супровід при працевлаштуванні, що здійснюється за підходом кейс-менеджмент. Він передбачає оцінку ситуації і потреб клієнта, визначення цілей та планування заходів задля їх досягнення, моніторинг та оцінювання результатів роботи.

Днями Херсонським міським центром зайнятості було організовано та проведено робочу зустріч на тему «Соціальний супровід безробітних за підходом кейс-менеджмент». На зустрічі були присутні понад 20 представників соціальних партнерів, державних установ та громадських організацій.

За словами заступника директора міського центру зайнятості Ірини Козачек мета цієї зустрічі є координація спільних дій стосовно надання допомоги у вирішенні соціальних проблем клієнтам служби зайнятості.

Під час свого виступу пані Ірина детально зупинилася на понятті «кейс-менеджмент», розповіла про роботу працівників центру зайнятості в частині його впровадження, зокрема, про створення карти соціальних послуг, яка узагальнює інформацію про надавачів соціальних послуг, наявні, доступні послуги, умови їх отримання тощо.

У ході зустрічі соціальні партнери обговорили особливості втілення нового підходу, співпрацю зі службою зайнятості, запланували подальші шляхи співпраці та домовились про укладання планів спільних дій.

Херсонський регіональний центр зайнятості

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів