Нова Каховка за рівнем заробітних плат вкотре пасе задніх

За словами першого заступника міського голови Леоніда Чурсинова, наприкінці минулого року вона в середньому становила 5486 грн/міс.,тоді як у середньому по області вона вже давно наблизилась до 6000 грн.

— Заборгованість по зарплаті у нас тримається на одному рівні: 156,7 тис. грн.

Вона виникла на ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод», щодо якого ще 12 червня 2017 року було прийняте рішення Господарського суду Херсонської області про визнання банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Крім того, торік міською робочою групою з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення було виявлено 319 неоформлених найманих працівників, з якими роботодавці уклали трудові угоди. Кількість створених постійних нових робочих місць за минулий рік склала 688 одиниць, що на 139 більше, ніж у 2016 році, — зазначив Леонід Чурсинов.

Озвучені ним результати роботи міста за минулий рік викликали критику з боку міського голови Володимира Коваленка на останньому засіданні виконавчого комітету міськради.

«Коли в Голій Пристані показники зарплати є вдвічі більшими ніж у нас, тут виникає елемент неповаги, на якій ми живемо. Особисто я не впевнений, що у Новій Каховці такі маленькі зарплати, — наголосив він. — Чому не лише рівень зарплати, а й спортивні показники в тому ж Нижньосірогозському районі кращі, ніж у нас?

Кожного разу ловлю себе на думці: а що стоїть за всією цією статистикою? Бо хотілося б бачити більше конкретних речей. Наприклад, де в нас у місті є ендокринолог? Де програма, щоб затягнути його до Нової Каховки? Де взагалі програма заохочення спеціалістів?».

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів