Обласний центр зайнятості для об’єднаних територіальних громад Херсонщини

14 березня відбулася зустріч представників Херсонського обласного центру зайнятості з головами ОТГ Херсонщини, де було озвучено питання співпраці з обласною службою зайнятості в частині укомплектування громад необхідними працівниками.


Начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Наталія Португальська запропоновала до уваги присутніх нові підходи у вирішенні даного питання. Насамперед йшлося про можливість скористатися пропозицією щодо допомоги спеціалістів служби зайнятості у створенні відео-вакансій.

Доречною була пропозиція щодо підбору претендентів на роботу серед незайнятих осіб, які ніколи не перебували на обліку в службі зайнятості, зокрема, з числа студентів, які навчаються у вишах області. Також голів ОТГ було поінформовано про реорганізацію, яка відбувається в державній службі зайнятості, зокрема в Херсонській області.

Начальник відділу організації профорієнтації Андрій Кличановський підкреслив необхідність та важливість роботи обласної служби зайнятості в частині профорієнтації учнів загальноосвітніх шкіл. Адже відновлення престижності професій робочих спеціальностей є в пріоритеті обласної служби зайнятості.

Була надана інформація щодо впровадження в роботу інноваційного проекту з профорієнтації молоді «ПрофіКемп», реалізація якого здійснюватиметься у 4-х областях України (Херсонській, Закарпатській, Львівській та Рівненській).

За словами А.Кличановського, одним із головних завдань Проекту є формування відповідального ставлення молодих людей до планування професійної кар'єри за рахунок розширення знань про світ професій та спеціальностей, їх орієнтації у виборі майбутньої діяльності на потребу регіонального ринку праці.

Також відбулося спілкування спеціалістів обласного центру зайнятості з регіональним експертом Програми ULEAD з Європою/ULEAD with Europe Петром Макаренком щодо використання в роботі служби зайнятості сучасних іноваційних підходів задля якісного обслуговування клієнтів.

Голів ОТГ було запрошено до інноваційних напрямків співпраці, що пропонуються обласним центром зайнятості.

Довідково:

Зустріч проходила під час роботи інформаційної сесії щодо впровадження «Програми для України з роширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (U-LEAD)». Захід організований Херсонською державною адміністрацією спільно з обласним відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» та Всеукраїнською Асоціацією центрів надання адміністративних послуг, в рамках співпраці з «Програмою для України з роширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (U-LEAD)», компонент 2, початкова фаза, що виконується на замовлення Шведського агенства міжнародного розвитку (Sida).

Херсонський регіональний центр зайнятості

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів