У Херсоні створять обласний центр хокею

Сьогодні, 16 березня, на сесію Херсонської обласної ради виноситься питання «Про створення комунального підприємства «Обласний центр хокею».

На превеликий жаль, ми маємо сумну статистику, коли спортсмени-хокеїсти, досягнувши певно рівня професіоналізму, змушені покидати Херсон. Адже ті умови тренування, які сьогодні є, не задовольняють їхніх потреб і не дають змоги розвиватися далі. Тому наша мета - створити цілісну систему розвитку хокею від дитячо-юнацького до професійного.

Щоб цього досягнути, разом з головою обласної ради Владиславом Мангером зустрівся з президентом Федерації хокею України Анатолієм Брезвіним (на фото), який висловив сподівання, що у сезоні 2018-2019 років команда херсонських хокеїстів матиме шанси бути серед учасників чемпіонату України. Адже наші спортсмени мають великий потенціал.

Ми матимемо здорову націю і сильну хокейну команду, - висловив свої сподівання голова Херсонської облдержадміністрації Андрій ГОРДЄЄВ.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів