Для каховських школярів провели профорієнтаційний захід

Вчора, 14 березня, в Каховській загальноосвітній школі №3 був проведений День правових та медичних знань.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки Євген Філоненко завітав до старшокласників на захід та проінформував учнів щодо соціальних послуг, які надають спеціалісти Каховського міськрайонного центру зайнятості.

Ознайомив учнів із сучасним ринком праці та розглянув необхідність вибору саме актуальних та перспективних в наш час професій.

Школярі активно ділились інтересами щодо певних професій, а також проявили зацікавленість у виявленні власної направленості до тієї чи іншої сфери діяльності. Після проходження тестування кожен учень отримав детальну інформацію щодо власних професійних вподобань, класифікації професій.

Не менш важливе питання, яке викликало дискусію у школярів - основні правила та помилки у виборі професій, тріади «Хочу. Можу. Треба».

Крім цього підлітки отримали інформацію про можливість проходження професійного навчання за направленням Державної служби зайнятості, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти ДСЗ.

Для більш детального дослідження власних схильностей школярам було запропоновано звертатись до Каховського міськрайонного центру зайнятості, а також користуватись інтернет-порталом: mycareer.org.ua.

Херсонський регіональний центр зайнятості

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів