У херсонській бібліотеці проводять рок-уроки

І знову рок у бібліотеці... Але цього разу не тільки слухали, співали, грали, а й обговорили цей стиль музики під час чергового засідання молодіжного клубу любителів мистецтва «Free time»,яке відбулося 11 березня.

Розпочалась зустріч зі жвавого обговорення історії рок-музики, термінів, витоків, жанрів, цікавих фактів, перших зарубіжних та радянських виконавців – і все це супроводжувалось фотографіями та фрагментами відео. Так, наприклад: згадавши про рок-н-рол, переглянули фрагмент з мультфільму «Ну, постривай!», де звучала пісня «У попа була собака» гурту «Олов'яні солдатики» – перших, хто намагався започаткувати рок-н-рол у Союзі.

Крім того, наші поціновувачі року згадали багато відомих імен та гуртів – Wynonie Harris, Bill Haley, Alan Freed, Віктор Цой, Олександр Градський, В'ячеслав Бутусов, Валерій Кіпелов, «Led Zeppelin», «Deep Purple», «Pink Floyd», «Арія», «Агата Крісті», «Наутілус Помпіліус», «Кіно» та ін.

Та більш за все клубівцям сподобалась дискусія з гостями – представниками рок-гуртів «Меридіан 246», «Старий мотив», «Трансформатори Аватара», які дали поради початківцям, розповіли про херсонські групи, фестиваль «Крок у майбутнє», показали майстер-клас гри на електрогітарі, співали – як власні пісні, так і відомі всім хіти. Ще цікавим моментом було те, що запрошені музиканти допомогли одному з учасників клубу награти і дібрати мелодію до пісень, які він написав. Завершили молодіжну зустріч піснями в караоке, співали їх майже до закриття книгозбірні.

Гучна музика, жвава дискусія за чашкою чаю прокачали «фрітаймівців» на повну, і запропонована тема наступної зустрічі «Група «Скрябін» та друзі по сцені» була також їм до вподоби.

ХОУНБ ім. О.Гончара

Р.S. Якщо ти молодий, енергійний та любиш мистецтво, то приєднуйся до нашого МКЛМ «Free time». Тел.: 26-16-87.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів