На Херсонщині відбувся інформаційний семінар для роботодавців та соціальних партнерів

Співпраця з роботодавцями у пріоритеті Голопристанського міськрайонного центру зайнятості.

У Голопристанському міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для роботодавців та соціальних партнерів. У семінарі взяли участь представники підприємств, установ та організацій міста Гола Пристань, соціальні партнери.

Окремим блок обговорювалося питання професійного навчання та підвищення кваліфікації безробітних, зокрема, використовуючи базу Державного навчального закладу «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДЦЗ» та центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України.

Адже ці навчальні заклади створені для вирішення питань оперативного задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих працівниках за професіями, що є актуальними на ринку праці.

Також для оперативної комплектації кадрів на підприємствах йшлося про можливість розміщення відеовакансій та використання відеорезюме шукачів роботи.

Начальник Олешківського відділення Управління Фонду соціального страхування України в Херсонській області Л.Кочерган та завідувач сектору з організації медичної реабілітації І.Холоднюк розповіли про основні завдання державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, профілактику нещасних випадків, надання матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, страхових виплатах та соціальних послугах, передбачених законодавством України.

Присутні взяли активну участь в обговоренні та отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Херсонський регіональний центр зайнятості

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів