Чому у Херсоні протестували жінки?

У Херсоні жінки протестували проти зволікань влади із відкриттям кризового центру для жертв домашнього насильства.

Активістки правозахисних та феміністичних організацій протестували проти зволікання влади із відкриттям у Херсоні кризового центру для жертв домашнього насилля.

Вони пройшли маршем через центр міста, влаштувавши принагідно два мітинги, причому один з них – просто під стінами облради та облдержадміністрації. Учасники акції нагадали: кожен день відтягування з створенням прихистку для жертв насилля – це нові і нові потерпілі від дій родинних тиранів, котрі не отримують належного захисту й підтримки психологів.

Прикметно, що саме завдяки зусиллям громадських організацій у Херсоні вже кілька років існує подібний прихисток для потерпілих від сексуальної експлуатації. А от до кризового центру ніяк «руки не дійдуть», хоча говорять про його необхідність уже давно.

Показовою була реакція на протест з боку правоохоронних органів. Якщо у марші брали участь лише близько тридцяти активісток, то «супроводжували» його майже втричі більше поліцейських, не рахуючи «дружинників»-волонтерів.

Невідомо, чого остерігалися – чи то нападів на протестувальниць, чи то демонстрації оголених грудей, але все пройшло мирно, жодних порушень громадського порядку не зафіксували.

"Голос України"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів