Бюджет Херсонщини "схудне" через баржу з боєприпасами

Бюджет Херсонщини «схудне» більше ніж на півмільйона гривень. Саме таку суму влада виділила на роботи, пов'язані з утилізацією цілої баржі боєприпасівчасів другої світової війни, знайденої ще торік на мілководді Ягорлицької затоки Чорного моря.

Та оскільки трюм баржі напхом напханий мінами та снарядами, їх підйом та вивезення на майданчики для підриву у Голопристанському районі області є справою не одного дня.

І стане він, загалом, у 2,1 мільйони гривень, тож на Херсонщині очікують отримати ще півтора мільйони з державної скарбниці.

А утилізацію смертоносної знахідки планують розпочати у червні поточного року. З цим не поспішають, аби не наполохати рідкісних птахів і риб у сезон їх розмноження.

Адже знайдена баржа знаходиться на території Чорноморського біосферного заповідника, і науковці просять не полохати його мешканців під час виведення потомства.

"Голос України"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів