Андрій Гордєєв: Великий Кобзар – наш пророк, який веде нашу державу

Сьогодні, 9 березня, ми відзначаємо 204-ту річницю від дня народження безсмертного пророка, співця історичної слави українців - Тараса Григоровича Шевченка.

Шевченко своєю поезією висвітлював основні проблеми, що існували в Україні: кріпацтво, боротьба с панщиною, а також з імперською владою, котра нависала над країною і не дозволяла Україні існувати. Ці теми актуальні й донині.

Великий Кобзар – наш пророк! Його поезія супроводжує нас всюди: в революційних подіях на Майдані, на фронті, в повсякденному житті. Кожен маленький житель країни знає вірші великого поета. Де би зараз не були українці, в якому б куточку світу не знаходилися, вони всі згадують Шевченка і рядки його поезій. Оце і є той пророк, який веде нашу державу.

Остап Вишня правильно сказав, що досить було однієї людини, щоб врятувати цілий народ, цілу націю. Він це зробив! Ми маємо всі пам'ятати це, примножувати, плекати свою Україну – демократичну, незалежну та вільну, як заповідав Тарас Шевченко.

Андрій ГОРДЄЄВ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів