Керівники Херсонщини привітали зі святом весни матерів і дружин загиблих в АТО

Сьогодні, 7 березня, у переддень Міжнародного жіночого дня голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв разом з головою облради Владиславом Мангеромта народним депутатом Олександром Співаковським поспілкувався з матерями та дружинами загиблих учасників АТО.

«Схиляємо голови перед матерями, які виховали героїчних синів, а також перед дружинами, на плечі яких лягли тривоги та переживання наших добровольців-земляків. Уклін вам до самої землі!», - звернувся очільник області Андрій Гордєєв до жінок.

«Які б слова не казали, вони не повернуть ваших чоловіків та синів на цю землю. Але людина живе, поки її пам'ятають. Тому наша місія – зробити все, щоб влада та населення країни завжди пам'ятали, хто захищав Україну та приніс спокій у наші родини», - наголосив народний депутат Олександр Співаковський.

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер подякував жінкам за подвиг, який зробили їх чоловіки та сини – захистили територію України, зберегли її незалежність та свободу кожного її громадянина.

«Велике вам спасибі за ваших чоловіків, за ваших синів, за те, що вони дали можливість жити нашим родинам у мирі та спокої», – зазначив Владислав Мангер.

У довірливій атмосфері жінки разом з представниками влади обговорили питання, які їх найбільше турбують. А по завершенню отримали подарунки на честь прийдешнього свята.

P.S. На жаль, держава не завжди пам'ятає про свої зобов'язання перед героями, тому представники обласної влади відверто поговорили з родинам загиблих в АТО про їх нагальні проблеми.

Найгострішим виявилося питання стосовно безоплатного перевезення за посвідченнями учасника бойових дій. Прикро це визнавати, але водії маршрутних таксі дозволяють собі нахабно відмовляти людям з такими посвідченнями, а декотрі взагалі не зупиняються, коли бачать родини загиблих учасників АТО.

Таке становище обурило і голову облради, і голову облдержадміністрації. Вони пообіцяли в найкоротший термін провести спільну нараду з міською радою та випрацювати жорстке покарання для таких водіїв і перевізників.

«Якщо такі випадки траплятимуться, то я стоятиму за те, щоб не лише звільняли водіїв, але і забирали маршрути в перевізників», – резюмував Владислав Мангер.

Наостанок керівники області поділилися з присутніми номерами своїх робочих та мобільних телефонів, закликавши звертатися за ними в будь-який час.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів