Курорти Херсонщини розширюють свої межі

За впорядкування земельної документації курортних сіл Стрілкового та Щасливцевого, що в Генічеському районі, активно взялися місцеві можновладці.

Вони сподіваються, що саме таким чином зуміють привабити інвесторів у нині прикордонні населені пункти. Відтак, шляхом внесення змін до генерального плану Стрілкового вдалося розширити його адміністративно-територіальні межі на 1,9 тис. га.

– У головному землевпорядному документі заплановані ділянки для розвитку альтернативної енергетики, майданчиків для прийому малої авіації, освоєння корисних копалин, термальних вод, грязей – розповідає голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов. – Крім того, передбачено ділянку для будівництва спортивного комплексу. Готується розширення меж і території Щасливцевської сільради із затвердженням генерального плану.

Загалом же проведена робота вже дозволила виявити 8 земельних ділянок, які можуть стати чудовим майданчиком для вкладання коштів. Незабаром їх планують виставити на аукціон.

Ольга ЮЩЕНКО
"Новий День"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів