На Херсонщині ведеться робота до успішного старту сезонної зайнятості

Поки всі з нетерпінням чекають тепла, в Херсонській обласній службі зайнятості ведеться попередня робота до успішного старту сезонної зайнятості.

Ця робота передбачає налагодження ділових партнерських відносин служби зайнятості, органів влади, об'єднаних територіальних громад, роботодавців та усіх соціальних партнерів, адже необхідно визначити перспективну потребу в сезонних працівниках у всіх сферах діяльності та створити Банк перспективної потреби сезонних робіт на 2018 рік.

За ініціативи центрів зайнятості, протягом лютого місяца поточного року, в області вже проведено 20 засідань за «круглим столом» спільно з місцевими органами влади, головами об'єднаних територіальних громад, представниками управлінь агропромислового розвитку, економіки, організацій роботодавців та іншими учасниками соціального діалогу з питань тимчасової зайнятості.

Результатом цієї роботи стане сформований обласний Банк перспективної потреби в працівниках для виконання сезонних робіт на Херсонщині у поточному році. Це надасть можливість без зволікання розпочати підбір відповідних працівників для роботодавців.

Шановні роботодавці!

Якщо Ви вже визначилися із пропозиціями сезонних робіт, звертайтеся до місцевих центрів зайнятості, і Вам допоможуть підібрати необхідних працівників.

Херсонський регіональний центр зайнятості

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів