У Херсонському міському центрі зайнятості йшлося про організацію сезонних робіт

Днями в Херсонському міському центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» з питань організації сезонної зайнятості на ринку праці міста Херсона.


Учасники заходу - представники Суворовської, Дніпровської та Корабельної районних рад, роботодавці, які використовують сезонну працю, а саме, ТОВ «ВТПЗІІ «Продагросервіс», ТОВ «Плодоовочевий комбінат «Херсон», ПБП «Парітет», Херсонський дитячий оздоровчий центр «Юнга» Херсонської міської ради та інші роботодавці міста, у яких існує потреба в сезонних працівниках.

У своємі виступі директор Херсонського міського центру зайнятості Світлана Ширяєва ознайомила присутніх з ситуацією на ринку праці міста Херсона, також йшлося про інноваційні підходи в роботі служби зайнятості, зокрема, про відео-вакансії, відео-резюме, впровадження електронного сервісу, як для роботодавців так і безробітних.

Обговорюючи питання підготовки кадрів для роботи в майбутньому сезоні торкнулися питань з діяльності Херсонського центра професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, насамперед, переглянули перелік професій, за яким здійснюється професійне навчання, це: овочівник, плодоовочівник, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, касир, швачка, тракторист категорії А1, А2, В1, бармен, офіціант.

Окремо учасники зупинились на питаннях щодо умов організації сезонних робіт, оплати праці та соціальних гарантіях працівників, які працевлаштовуються на такі роботи, на питаннях професійної підготовки та перепідготовки безробітних.

Після всебічного обговорення проблем сезонної зайнятості населення учасники засідання прийшли до висновку, що існуючий досвід та визначення сезонної потреби в працівниках надасть змогу вирішити питання сезонної зайнятості, в тому числі з наданням житла, особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, військовослужбовцям, які демобілізуються з зони проведення АТО, також студентської молоді та особам з інших областей, тим, хто бажає працювати на сезонних роботах, в т.ч. з попереднім їх професійним навчанням.

При підведенні підсумків засідання «круглого столу» директор Херсонського міського центру зайнятості висловила надію та побажання на подальше тісне та ефективне співробітництво.

Херсонський регіональний центр зайнятості

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів