Грішми країни-агресора херсонський митник не погребував

На контрольному пункті в'їзду-виїзду "Чаплинка" під час отримання неправомірної вигоди попався головний державний інспектор Херсонської митниці.

Під час в'їзду на територію материкової України у мешканця окупованої Керчі виявили партію дорогої електроніки - два плазмові телевізори та ігрову приставку, а також 70 тисяч рублів РФ готівкою, що більше ніж втричі перевищувало максимальну суму, дозволену для ввезення.

Замість того, аби завернути порушника назад, митник став "витискати" з нього хабара, причому не погребував грішми країни-агресора. Після передачі п'ятнадцяти тисяч російських рублів його й затримали.

Військовий прокурор Херсонського гарнізону Юрій Гром повідомив, що затриманий інспектор відмовляється співпрацювати зі слідством, посилаючись на статтю 63 Конституції України. Тож прокуратура готує запит до суду про взяття підозрюваного під варту на весь період слідства.

Додамо: це вже далеко не перше затримання співробітників Херсонської митниці під час отримання хабарів від тих, хто перетинає адміністративний кордон із Кримом.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів