На Херсонщині від безоплатної праці ефекту — нуль

«Рівень корисної дії задіяних на громадських роботах засуджених і адміністративних правопорушників дуже низький», — визнає перший заступник міського голови Каховки Олег Кожем'якін.

Попри це з року в рік тут, як і в інших містах України, відповідно до законодавства змушені визначати місця для проведення цими категоріями осіб «суспільно-корисних робіт» для відбуванння покарання.

— У нас такими місцями є комунальні підприємства міста та геріатричний пансіонат. Минулого року громадські роботи загалом виконували 164 особи. 143 із них були порушниками Кодексу України про адміністративні правопорушення, — зазначив начальник управління праці та соцзахисту населення міськради Андрій Скрипніченко.

При розгляді даного питання на останньому засіданні виконавчого комітету міськради присутні наголошували, що дуже рідко коли в місті можна побачити тих, хто виконує безоплатні громадські роботи.

«Мабуть, це все робиться тільки для галочки», — вважає член виконкому Галина Захарченко.

— Коли я очолював КП «Житловик-Свєтлово», то мав справу з такими особами, — розповів міський голова Андрій Дяченко.Все, що вони робили, це піднімали на покрівлю рубероїд і підмітали. Більше нічого. Тож від такої праці справді багато корисного для міста не слід чекати.

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів