Через Херсонщину вивозять техніку з анексованого півострова

Мешканці Генічеського району Херсонщини активно заговорили про те, що важка техніка приватних українських компанійначебто була задіяна на будівництві мосту через Керченську протоку в окупованому Криму.

Підставою для таких чуток стала поява на контрольному пункті в'їзду-виїзду «Чонгар» цілої колони ваговозів, котрі виходили з окупованого півострова в напрямку материкової частини України.

Утім, місцева влада рішуче спростувала чутки, які вже почали тиражувати як вітчизняні, так і російські Інтернет-сайти новин.

«Справді, через КПВВ «Чонгар» з Криму нещодавно вийшла колона з трьох великих самоскидів. Але перевірка, до якої долучилася СБУ, показала, що техніка належить одній з київських будівельних фірм, — зазначив у бесіді з власкором «Голосу України» голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов.

— У 2014 році, ще до захоплення півострова російськими військами, ця та інша техніка була перевезена туди для виконання підряду з будівництва доріг. Після окупації її вивозять у зворотному напрямку — у будівництві мосту її жодним чином не використовували».

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів