Співаковський: Парламент має терміново реформувати систему колективного управління майновими правами суб’єктів авторського права

Перший заступник Голови парламентського Комітету з питань науки і освіти, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський запропонував Погоджувальній раді лідерів парламентських фракцій та голів комітетів цього тижня ухвалити за основу проект Закону «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» (реєстраційний номер 7466).

Проект акта розроблено з метою реформування системи колективного управління майновими правами суб'єктів авторського права і суміжних прав та унеможливлення незаконної діяльності організацій колективного управління.

«Комітет одноголосно підтримав рішення рекомендувати парламенту ухвалити проект закону 7466 за основу. Для доопрацювання цього документу на базі комітету буде створено робочу групу і ми обіцяємо у стислі терміни опрацювати усі зауваження та вже у березні запропонувати Раді законопроект до другого читання»,сказав народний депутат.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів