У Херсоні працює сектор з питань цивільного захисту

Вчора, 22 лютого, відбулась нарада з питань цивільного захисту з представниками підприємств, установ, організацій району.

У порядку денному: забезпечення проведення мобілізації на території м. Херсона; організація та забезпечення оповіщення та інформування населення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій;стан техногенної та пожежної безпеки навчальних закладів, закладів відпочинку, охорони здоров'я, підприємств, установ, організацій району та багато інших.

Заступник голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Ярощук довів до присутніх вимоги фахівців щодо запобіжних заходів при знаходженні вибухонебезпечних предметів.

Також необхідно провести у колективах просвітницьку роботу з працівниками щодо небезпеки, зумовленої такими предметами, та необхідності інформування, у разі їх виявлення, Дніпровського РВ м. Херсона ГУ ДСНС України у Херсонській області та сектору з питань цивільного захисту виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради.

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту виконавчого комітету Юлія Лесків звернула увагу представників підприємств на необхідність вжиття заходів попередження таких характерних причин пожеж у природних екосистемах як випалювання сухої рослинності, порушення правил пожежної безпеки при проведенні сільськогосподарських робіт та під час відвідування населенням лісових масивів.

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи Андрій Аміржанов довів постановочні завдання щодо заходів з проведення в районі весняної мобілізації до Збройних Сил України.

Прес-служба виконавчого комітету
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів