Профорієнтаційні послуги на Херсонщині: мовою цифр

Одним із пріоритетних напрямків роботи Херсонської обласної служби зайнятості є профорієнтаційна робота.

Постійне вдосконалення форм та методів надання профорієнтаційних послуг громадянам, зокрема, соціально незахищеним категоріям, забезпечує основне завдання служби - задоволення кадрових потреб роботодавців.

Пропонуємо трохи статистики.

У минулому році Херсонська обласна служба зайнятості особливу увагу приділяла професійній орієнтації безробітної та учнівської молоді. Більше 85,0 тисяч громадян, які звернулися до обласної служби, отримали профорієнтаційні послуги, з них понад 32,0 тисячи осіб – безробітна молодь.

Профорієнтаційна робота зі старшокласниками – одна з найважливіших ділянок діяльності служби зайнятості. Адже послідовне та поетапне проведення профорієнтаційної роботи дає змогу упередити безробіття та виховати покоління, котре свідомо здійснюватиме свій професійний вибір.

Так, протягом минулого року спеціалісти обласної служби провели для молоді 55 професіографічних екскурсій, в яких взяли участь майже 1,5 тисяч осіб, більше 60 Днів відкритих дверей, понад 200 профінформаційних групових заходів, зокрема, йдеться про профорієнтаційні уроки, тренінги «Особливості зайнятості молоді», акції «Випускник», виїзні профорієнтаційні заходи, інтерактивні заходи для молоді: змагально-мотиваційні, інтелектуально-ігрові тощо. Всього за 2017 рік майже 25,0 тисяч учнів загальноосвітніх шкіл отримали профорієнтаційні послуги.

Відповідна робота проводилась і для демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції. Більше 1,3 тисяч таких осіб були охоплені інформаційно-консультаційними та профорієнтаційними послугами.

Для внутрішньо переміщених осіб, які звернулись до служби зайнятості, було проведено більше 600 інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних заходів.

Для задоволення кадрових потреб роботодавців, на їх замовлення, здійснювався конкурентний підбір кадрів на вакантні посади. Більше 1,0 тисячи осіб пройшли професійно-психологічний підбір та профвідбір на майже 700 вакантних посад.

Херсонський регіональний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів