Андрій Гордєєв: Ми повинні докласти максимум зусиль, щоб молодь залишалася на Херсонщині

Сьогодні, 19 лютого, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв зустрівся з новообраними ректорами херсонських вишів- Херсонського державного університету - Олександром Співаковським та Херсонської державної морської академії - Василем Чернявським.

...По суті, це була зустріч з двома педагогічними колективами найкращих учбових закладів півдня України.

Адже нові ректори були не призначеними виконавчими органами влади, а що дуже важливо, обрані більшістю голосів працівників, і відтепер представляють інтереси всіх студентів, викладачів й інших працівників без винятку.

Це є реальний приклад демократії на місцях, коли голос людини вирішує майбутнє.

Під час розмови з новими ректорами ми обговорили перспективи розвитку університетів, а також можливість співпраці за програмою «Людський капітал», - повідомив голова Херсонської ОДА .

- Нагадаю, що минулого року навчатися за цією пілотною Програмою виявили бажання 389 осіб. З них фактично вступило до вишів 308 осіб, що становить 79,2 % від числа бажаючих.

Переконаний, що у поточному році ми повинні залучити більше абітурієнтів до херсонських університетів і докласти максимум зусиль, щоб молодь залишалася на Херсонщині, - заявив Андрій ГОРДЄЄВ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів