Андрій Гордєєв: Герої не вмирають!

Сьогодні, 18 лютого, на Алеї Героїв Незалежної України, що в Херсоні, представники різних церковних конфесій провели молебень за мир в Україні та панахиду за загиблими у ході Революції Гідності.

Буремні, сумні події 18-20 лютого 2014 року. У ці дні відбулося силове протистояння між правоохоронцями та протестувальниками, у результаті якого загинуло більше сотні бійців-патріотів. Але Герої не вмирають!

Небайдужі жителі міста, волонтери, громадські діячі та представники державних установ разом помолилися за синів і дочок України, які поклали свої життя за рідних та близьких, за Батьківщину, а також за тих, хто зараз стоїть на варті державних кордонів.

Події Революції Гідності мають закоренитися у національній пам'яті. Вони нагадуватимуть прийдешнім поколінням про ціну вибореної для них свободи.

Пам'ятаймо: з нами перемога, з нами Бог, адже ми ніколи не захоплювали чужих земель, а лише боронили своє! Вшануймо пам'ять Героїв України! Вічна пам'ять Небесній Сотні!

Андрій ГОРДЄЄВ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів