Херсонцям пропонують цікаву зустріч з відомими людьми

21 - 22 лютого, у Херсоні перебуватимуть українські письменники, музиканти, видавці - брати Капранови.

У межах проекту «Популяризація україномовної книги» брати Капранови зустрінуться зі студентами Херсонського державного університету, Херсонського аграрного університету, учнями шкіл та всіма бажаючими поціновувачами літератури, історії.

Також вони із задоволенням вип'ють кави та скуштують херсонські солодощі у туристичній кав'ярні нашого міста на вулиці Суворова.

Під час зустрічей можна буде придбати книги авторства братів Капранових.

Проект «Популяризація україномовної книги», ініційований Андрієм Путіловим, передбачає низку заходів на Херсонщині за участі українських авторів та передачу україномовних книжок у бібліотеки області.

Відкрита зустріч з братами Капрановими відбудеться 21 лютого о 17:00 в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва імені Б. Лавреньова (проспект Святих Кирила та Мефодія, 14А, тел. 29-61-60).

P.S. Організатор заходу – перший креативний простір «HUBWAY», відкриття якого у Херсоні планується навесні. Запрошуємо долучатись до нашого проекту, слідкуйте за анонсами!

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів