Олена Урсуленко: Депутати Херсонської міськради завжди підтримують онкохворих

На цьому наголосила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко сьогодні, 15 лютого – у Міжнародний день дитини, хворої на рак.

З 2003 року, за рішенням Міжнародної конфедерації батьків, чиї діти мають онкологічні захворювання, цей день був визначений, як такий, що сприяє більшій поінформованості суспільства про проблеми онкохворих дітей.

В міській клінічній лікарні ім. О. Лучанського діє Центр реабілітації дітей з тяжкою недугою. Хочеться побажати батькам і дітям, на долю яких випали тяжкі випробування, терпіння і надії, висловити їм слова підтримки.

І не лише один раз на рік, у їхній Міжнародний день, а частіше згадувати про цих діток і в міру сил їм допомагати.

Депутати міської ради завжди одноголосно підтримують виділення адресної грошової допомоги за зверненнями онкохворих громадян як дітей, так і дорослих, розуміючи всю біль і вартісність лікування, яке найчастіше неможливо пройти без додаткової підтримки.

Цю хворобу потрібно попереджати через вчасне обстеження, і тоді якість життя буде на достойному рівні, - впевнена Олена УРСУЛЕНКО.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів