У Херсоні обговорять нововведення щодо неплатників аліментів

Завтра, 16 лютого, об 11.00 під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтина Хутковського відбудеться «круглий стіл» з метою обговорення нововведень щодо посилення відповідальності неплатників аліментів (Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів») та об'єднання зусиль задля ефективної співпраці у напрямку реалізації вказаного Закону.

До участі у заході запрошені представники виконавчої служби Херсонщини, суду, обласної та місцевої прокуратури, поліції, патрульної поліції, служби пробації, прикордонної служби, регіонального сервісного центру МВС, Херсонської міської ради та районних рад.

Також запрошуємо засоби масової інформації прийняти участь у обговоренні.

Місце проведення: м.Херсон, вул. Потьомкінська, 42/14, актова зала Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, перший поверх.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 49-20-50, сектор зв'язків з громадськістю Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Прес-служба Головного
територіального управління юстиції
у Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів