Валерій Літвін: Афганці приклад мужності та відваги

Голова правління Херсонської громадської організації ГО «Єдиний Щит» Валерій Літвін подякував воїнам - інтернаціоналістам за мужність, професіоналізм та вірність присязі.

Сьогодні, 15 лютого в Україні відзначається річниця виведення військ з Афганістану. В цей день українці вшановують учасників бойових дій на території інших держав.

В цей день 29 років тому закінчилася військово-політична спецоперація Радянського Союзу, яка тривала 10 років. У ній взяли участь 160 375 військовослужбовців – вихідців з України, 3 360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3 560 – стали інвалідами.

Громадська організація «Єдиний Щит» висловлює усім воїнам-афганцям слова подяки за їх мужність, професіоналізм та вірність присязі.

У цей день хочу висловити подяку за активну громадську позицію голові Володимиру Столяру та членам Херсонської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістам).

Ми шануємо та поважаємо вашу мужність, витримку та вірність військовій присязі, ви завжди були і є прикладом людей, для яких службовий обов'язок – це сенс життя.

В глибокій шанобі схиляємо голови перед пам'яттю тих, хто не повернувся живим на рідну землю, виконуючи інтернаціональний обов'язок.

З вдячністю звертаємось до тих, хто сьогодні поряд з нами. Ми бажаємо вам і вашим сім'ям, родинного затишку та благополуччя, щастя, миру, добра, впевненості в завтрашньому дні, — підкреслив Валерій Літвін, голова правління ГО «Єдиний Щит».

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів