Унікальні спеціальності для державного вишу у Херсоні

Перспективний проект зі створення спеціальностей у сфері оборонних технологій спільно із Київським політехнічним інститутом та за підтримки концерну «Укроборонпром» запускає Херсонський державний університет.

Тут навчатимуть майбутніх інженерів з будівництва фортифікаційних споруд, прокладання переправ і мостів, створення систем інформаційного захисту.

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки Олександр Співаковський зазначив: відкриття таких спеціальностей дозволить пом'якшити гострий дефіцит дипломованих спеціалістів потрібного профілю як у частинах ЗСУ, так і на підприємствах «Укроборонпрому».

До слова, випускники вишу разом із дипломом отримуватимуть і погони лейтенантів запасу, пройшовши вишкіл на базі військової кафедри.

Виконувач обов'язків ректора Херсонського державного університету Наталія Тюхтенко доповнює: перший набір студентів на «оборонні» спеціальності становитиме п'ятдесят осіб. І відбудеться він, орієнтовно, вже наступного року.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів