У Херсоні шахрайка прикидалась соцпрацівником

Що тільки не вигадують ласі до чужого майна люди. Нічні дзвінки від псевдо поліцейських, сумнівні лотереї, несподівані виграші автомобіля та багато чого іншого.

Тепер шахраї вирішили прикидатись соціальними працівниками. Саме з такою особою стикнулась пенсіонерка Любов Олегівна.

Кілька тижнів тому вона пережила горе – помер її чоловік, з яким вони прожили більше 40 років. Діти мешкають на іншому кінці України. Тому лишилась Любов Олегівна сама у двокімнатній квартирі.

Минулого тижня до неї в гості навідалась сусідка. І розповіла про підозрілу жінку. На вигляд незнайомці було років 40. Вона перестріла сусідку в під'їзді і представилась працівником соціальної служби. І активно почала розпитувати про Любов Олегівну. Особливо її цікавило, з ким мешкає пенсіонерка і скільки людей прописано у двокімнатній квартирі.

Сусідці це здалось підозрілим, тому нічого незнайомці вона не розповіла. І попередила про ситуацію саму Любов Олегівну.

Незабаром у квартирі пенсіонерки пролунав дзвінок. На порозі стояла жінка років 40. Навіть не привітавшись, почала розпитувати у власниці квартири про її справи, дітей, заборгованість за комунальні послуги.

- Добре, що я не розгубилась. І попросила представитись. Жінка сказала, що вона працює в соціальній службі. Я попросила показати посвідчення і назвати посаду і місце роботи. А ще робочий телефон, аби я могла перевірити, чи дійсно вона там працює. Гостя почала віджартовуватись, мовляв, вдома забула документ і запевняти, що я можу їй довіряти. А потім взагалі заявила, що буде допомагати мені по господарству. А для цього вона збирається мешкати зі мною під одним дахом. Весь цей час я не пускала її в квартиру, хоча вона і намагались потрапити до кімнати. Я її вигнала. Більше вона не приходила. Але мені все одно страшно залишатись самій в квартирі. – розповідає Любов Олегівна.

Про цей випадок вона розповіла своїм дітям. Зараз син переїхав до неї і доглядає за мамою.

Але щоб могло б статись, якби пенсіонерка виявилась більш довірливою?

Олена ПІМЕНОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів