Мер Херсона підтримує кандидатуру Співаковського

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко підтримує кандидатуру професора Олександра Співаковського на посаду ректора Херсонського державного університету.

В рамках зустрічі голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва, представників малого і середнього бізнесу, керівників підприємств та активом Міжнародного об'єднання «Земляцтво Херсонщини» міський голова Херсона Володимир Миколаєнко зосередив увагу присутніх на виборах ректора в Херсонському державному університеті.

Зокрема, висловивши свою підтримку професору Співаковському на виборах ректора ХДУ і підкресливши його активну позицію щодо реалізації міських і обласних проектів Володимир Миколаєнко зазначив:

"Олександр Співаковський дуже активний, тільки-но повернувся з Києва вночі і вже здивував перед цією зустріччю гарними новинами про відкриття нових спеціальностей в ХДУ.

Це, крім того, що з він гордо піднятою головою вичавлює гроші з Кабміну для міста і тут (в ХДУ- ред.) справи вирішує.

На виборах ректора, Олександре Володимировичу, бажаю особисто перемоги, вона буде беззаперечна. Вам сил вистачить працювати і на посаді ректора", - впевнений міський голова Херсона Володимир МИКОЛАЄНКО.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів