Олена Урсуленко: Такі проекти потребують нашої уваги!

Історія життя кожного патріота України варта того, щоб її знали у всій країні. Таких патріотів багато, - впевнена секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Ми пам'ятаємо волонтерський проект "ЯКБИ НЕ ВІЙНА", де через фото було показано, як Справжні та успішні чоловіки і жінки залишили свою Справу заради України, своїх дітей, величного майбутнього нашої Держави. Вони із зброєю в руках виборюють Мир! Унікальний проект заради Пам'яті Героїв!

Пройшов рік і ми побачили вражаючий фільм - "МІФ". Це документальна історія про життя соліста Паризької національної опери Василя Сліпака, який залишив велику сцену і пішов добровольцем на схід України.

Такі проекти потребують нашої уваги! Рекомендую побачити життя патріота своїми очима і зробити власні висновки! Ми живі завдяки їм! Пам'ятаймо! З Україною в серці патріоти йдуть виборювати Мир і Незалежність нашої держави, захищаючи нас із вами.

Фільм «МІФ » цього тижня вийшов у всеукраїнський прокат, представлений він і у Херсоні. Його варто переглянути!

Олена УРСУЛЕНКО

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів