Херсонцям допомагають німці

Фонд «Ria Vita» продовжує збирати для Херсона уживане медичне устаткування, яке цілком можна використовувати ще протягом десятка років. Після комплектації вантаж доставляють в Україну.

Дві вантажівки з обладнанням, спеціальними медичними меблями загальною вагою 40 тонн після розмитнення прибули до обласного центру. Всю витратну частину попередні рази брав на себе підприємець Юрій Рожков, нині — міська влада.

«Ті, хто працює у фонді «Ria Vita», збирають усе обладнання. Хоча зараз це стало робити важче — багато устаткування спрямовується на Сирію, Іран, Ірак.

Але небайдужі люди знаходять можливість допомагати Україні. Загалом за час дії цієї програми до Херсона доставлено 280 багатофункціональних ліжок, які полегшують перебування пацієнтів у лікарні і дають змогу медперсоналу виконувати більше процедур на місці.

Цього разу ми доставили 60 ліжок, приставні тумбочки, 50 ортопедичних матраців, 20 столів, чотири кушетки, ліфти для переміщення хворого з одного ліжка на інше тощо», — розповів Юрій Рожков.

"Сільські Вісті"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів