На Херсонщині дорогу землю біля моря власник подарував громаді

У курортному Генічеську - неймовірна, як на нинішні часи подія. Тут власник земельної ділянки біля моря, ринкова ціна якої перевищує десять тисяч доларів, просто подарував її громаді!

Землю по вулиці Азовській він до того придбав для будівництва власного котеджу. Та частина цієї ділянки площею майже сімдесят квадратних метрів виявилася проходом до стихійного пляжу, що ним влітку користувалися сотні місцевих жителів і приїжджих, котрі знімали поруч квартири та кімнати в будинках.

Дізнавшись про це, власник ділянки прийшов до міськради і написав заяву із проханням знову прийняти ці сімдесят метрів землі до комунальної власності як подарунок.

Коли документ прочитали на сесії, депутати на якийсь час втратили дар мови: вони просто не повірили, що таке можливо на популярному курорті. Адже тут за перший-ліпший вільний клаптик "земельного пирога", де можна збудувати магазин чи кав'ярню і гребти з відпочивальників у сезон гроші лопатою, часом тривають справжні війни.

Та, врешті-решт, після короткого обговорення, проголосували за те, щоб задовольнити прохання городянина і затвердити повернення землі в розпорядження громади. Міський голова Генічеська Олександр Тулупов у бліц-інтерв'ю для "Голосу України" повідомив, що таких прецедентів у місті раніше не було. Та перебігом подій цілком задоволений.

"Якби ділянку довелося повертати через викуп, це чимало коштувало б муніципальній скарбничці. Але її попередній власник не висунув жодних матеріальних претензій до громади. Тому зекономлені гроші можна буде витратити на благоустрій проходу та стихійного пляжу, який розташований неподалік від пляжу міського", - зазначив Олександр Тулупов.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів