У Каховці харчування в дитсадках обіцяють покращити

Збільшити видатки на харчування дітей в дошкільних закладах міста вирішив виконавчий комітет Каховської міськради.


«Пов'язано це зі зростанням цін на продукти. А оскільки вартість дітодня у нас не змінювалася два роки, це впливає на розмір порції у дитячій тарілці», — пояснює начальник відділу освіти міськради Михайло Гончар.

Вже з 1 лютого харчувати дітей обіцяють краще завдяки збільшенню вартості дітодня на 30%. Відтепер на харчування дітей віком від 1 до 3 років виділятимуть 18,32 грн. на день (в дитсадках санаторного типу — 30,40 грн.), від 3 до 6 років — 27,44 грн. (39,80 грн.).

Водночас чиновники стверджують, що це подорожчання жодним чином не відобразиться на батьківській платі за харчування, оскільки її частку з 1 лютого знизили з 60 до 50%. «Маючи високі та стабільні доходи міського бюджету, ми можемо дозволити сплачувати вартість у пропорції 50/50», — додає Михайло Гончар.

Рішенням виконкому збільшено й видатки на харчування дітей пільгових категорій. Водночас вартість обідів для учнів 1—4 класів залишається поки на рівні 7 грн./день, що не відповідає сучасним ціновим реаліям. Повернутися до цього питання каховські чиновники обіцяють найближчим часом.

До речі, за інформацією начальника фінансового управління міськради Олександра Гончарова, на початок січня 2018 року залишок коштів у міському бюджеті становив 32 мільйони гривень.

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів