Херсонські депутати підтримують проекти, спрямовані на охорону здоров`я

В цьому запевнила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленкои на підсумковій медичній раді колектив міської клінічної лікарні ім. Є. Є. Карабелеша, який відзвітував про роботу у 2017 році,нагородив найкращих працівників та визначився з планами на поточний рік. У засіданні медради взяли участь керівники відомчих управлінь області й міста, депутати міської ради.

Клінічна лікарня ім. Є. Є. Карабелеша – це велика багатопрофільна медична установа, у складі якої 2 поліклініки з обслуговування дорослого населення, одна – сімейної медицина і дві – дитячі.

У стаціонарі щорічно проходять лікування 12 тисяч пацієнтів, проводяться близько 4 тисяч операцій. Лікарня вважається «наймолодшою», оскільки колектив поповнюється новими кадрами.

Практична робота поєднана з теоретичною підготовкою. Постійні загальноміські профільні конференції, майстер-класи, семінари проходять на базі медичного закладу за участі лікарів та середнього медперсоналу. Процес навчання тут неперервний.

Лікарня ім. Карабелеша залишається в авангарді серед медичних установ Херсонської області в наданні спеціалізованої медичної допомоги, навчанні молодих спеціалістів, у поєднанні первинної і вторинної стаціонарної допомоги.

"Кожен з вас виконує важливу соціальну місію, щоденну кропітку роботу зі збереження людського життя та здоров'я. Це відповідально. Депутатський корпус завжди підтримує проекти, які спрямовані на розвиток галузі охорони здоров'я, розуміючи що хворобу краще попередити", – підкреслила секретар Херсонської міськради Олена Урсуленко.

За матеріалами Український Південь

Фото: КЗ Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є. Є. Карабелеша

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів