Дії голови Виноградівської ОТГ на Херсонщині оскаржені у суді

Місцеві ЗМІ вже писали, що у деяких новостворених на Херсонщині об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) приймають кадрові рішення всупереч закону, але не всі голови ОТГ готові визнавати свої помилки...

Так, нещодавно, 30 січня 2018 року у Виноградівській ОТГ відбувся конкурс на посаду інспектора праці у якому перемогла Дівіль В.І., але ж про цю "перемогу" було відомо ще до його проведення.

Оскільки знання останньої норм Конституції України виявилися просто феноменальними. У відповіді переможця стаття Основного закону викладена у точності з усіма комами й літерами.

Як вказали депутати вони не будуть стояти осторонь коли порушується законодавство України й таки звернулися до суду. 01.02.2018 року Херсонським окружним судом заяву депутата Виноградівської сільської ради було задоволено.

Судом заборонено Виноградівському сільському голові Шматенку С.В. приймати рішення щодо призначення на посаду інспектора праці переможця конкурсу.

Однак не зважаючи на порушення постанови КМУ від 15.12.2002 року № 169 та заборону суду сільський голова Шматенко С.В. 01.02.2018 року прийняв розпорядження № 5 про призначення Дівіль В.І. на посаду інспектора праці.

У разі невиконання ухвали суду депутати Виноградівської сільської ради залишають за собою право звернутися до правоохоронних органів про відкриття кримінального провадження за невиконання рішення суду.

Тетяна САФОНОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів