Херсонський рятувальник отримав орден «За мужність»

Херсонський рятувальник отримав орден «За мужність»
Це той випадок, коли нагорода знаходить свого героя. Орден «За мужність» III ступеню отримав херсонський вогнеборець Максим Клименко.

Вручали державну нагороду у столиці, під час колегії МВС України, у структуру якого сьогодні входить Державна служба з питань надзвичайних ситуацій.

У вересні минулого року пожежний-рятувальник 14-ї ДПРЧ Корабельного району Херсона виявив героїзм під час трагічної пожежі на вул. Пилипа Орлика, 33. Вогнеборець вивів із палаючої двоповерхівки кількох мешканців, а, поспішаючи за наступним, провалився у підвал старого будинку.

Із тяжким переломом рятувальник самотужки вибрався у двір і лежачи намагався гасити пожежу зі шланга, який опинилася під рукою.

Розуміючи, що зараз не до нього, по допомогу вогнеборець не кликав — травмованого рятувальника помітили поліцейські й занесли його до «швидкої». У лікарні Максим Клименко провів понад місяць. Історія рятувальника вразила херсонців, і люди кинулися допомагати пожежному, так само, як і погорільцям.

Зараз Максим ще не на службі, мужній рятувальник і досі оговтується після тієї нічної зміни, проходячи курс реабілітації.

Марина САВЧЕНКО
"Новий День"

Фото ГУ ДСНС України в Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів