Гола Пристань позеленішає на 40 тисяч

Гола Пристань позеленішає на 40 тисяч
Депутатам міста обласного значення Гола Пристань пропонують затвердити план природоохоронних заходів з охоронинавколишнього природного середовища на 2018 рік.

У проекті рішення він складається з двох пунктів. Перший – «озеленення міста Голої Пристані». На це із бюджету планують виділити 40 тисяч гривень.

До речі, це не єдині кошти, які протягом року витратять на зелені насадження. Так, на підрізання дерев, живих огорож, видалення аварійних, самосійних, понівечених дерев, чагарників передбачено 150 тисяч щороку.

На 35 тисяч дорожчими виявилось обприскування квітників, кущів від бур'янів та шкідників, підживлення квітників, обробка дерев від хвороб та шкідників та інші заходи з захисту зелених насаджень.

Другий пункт плану - це придбання і встановлення гідравлічного пресу для пресування ресурсоцінних твердих побутових відходів. Коштуватиме він 50 тисяч гривень.

До речі, на послуги зі збирання, навантаження і перевезення сміття та побутових відходів для підтримки об'єктів благоустрою в належному стані в бюджеті міста закладено 190 тисяч.

Олена ПІМЕНОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів