По Херсону їздять собаколови

По Херсону їздять собаколови
Таку інформацію надав відділ по взаємодії з громадськістю Департаменту ЖКГ Херсонської міської ради: за минулий тиждень, з 22 по 27 січня, у Херсоні працівники МКП "Гарантія" відловили 17 безпритульних тварин.

Причиною виїзду "бригади собаколовів" є звернення містян зі скаргами. Отже, роботи з відлову собак проводилися за такими адресами: вул. Крилова, 9, вул. Миру, вул. Генерала Алмазова, 39, просп. Ушакова/вул. Залізнична, вул. Небесної Сотні, вул. Бучми, вул. Гімназична/вул. Філатова, вул. Кулика (у районі супермаркету "Фреш"), біля ФТЛ та лікарні ім. Тропіних, у Антонівці та Кіндійці, а також у районі Херсонського залізничного вокзалу.

Відповідно до Програми поводження з безпритульними тваринами у Херсоні на 2016-2020 роки та на виконання Правил утримання домашніх тварин гуманній евтаназії підлягають лише невиліковно хворі та агресивні тварини, інших тварин буде стерилізовано, промарковано спеціальними кліпсами та після перетримки у притулку для тварин відпущено в ареал їхнього мешкання (цікаво - де цей "ареал" - ред).

Притулок для безпритульних тварин у Херсоні працює з 8 до 17 години щодня, крім вихідних, за адресою: вул. Бурназяна, 14а.

Повідомити працівникам притулку про агресивну або хвору тварину, а також проконсультуватися щодо утримання домашніх тварин можна за телефонами: 26-42-12; (050) 200-77-62; (068) 363-70-29.

За інформацією відділу по взаємодії з громадськістю
Департаменту ЖКГ Херсонської міської ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів