Курорт на Херсонщині готується до ремонтів

Курорт на Херсонщині готується до ремонтів
Всі ми пам'ятаємо прислів'я про підготовку санчат улітку. Про нього згадали на дитячому курорті Херсонщини – в Скадовську.

Чи то турбота про рідне місто, чи то численні публікації у ЗМІ всіх рівнів дали результат. Проте чиновники вирішили серйозно зайнятись благоустроєм Скадовська.

Попередні пропозиції включили у проект рішення, який вже оприлюднили на офіційному сайті міста. Отже, як хочуть змінити Скадовськ вже цього року?

Власним коштом місто хоче довести до ладу дороги та тротуари. Деякі проїзні частини відремонтують капітально. На це планують витратити більше 6,5 мільйонів з міського бюджету.

Скадовськ має стати світлішим. Бо у планах є і капітальний ремонт вуличного освітлення. А також чиновники пропонують виділити більше 3 мільйонів на часткове фінансування реконструкції очисних споруд.

Не забули і про благоустрій території міста. Так, вже 2018 року на курорті хочуть звести спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям. З бюджету на це планують виділити 177 тисяч.

Ще 135 тисяч заплановано на облаштування майданчиків для пляжних видів спорту на центральному пляжі Скадовська з завезенням піску та плануванням території.

Судячи з документу, місто-курорт має стати ще й безпечнішим. Бо на придбання та монтаж додаткового обладнання для відео-спостереження передбачили 50 тисяч.

Також у планах реконструкція каналізації, розробка схеми санітарної очистки міста. На 100 тисяч планують придбати контейнери для роздільного збору сміття.

А на 295 тисяч гривень у Скадовську планують збудувати громадські вбиральні біля центрального та західного міських пляжів.

Не забули і про культуру. Так, вже цьогоріч світ має побачити книга-альманах «Скадовські художники».

Олена ПІМЕНОВА

Фото Олександр Довгий

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів