Зберегти ліси Херсонщини допоможе ландшафтний парк "Гілея"

В цьому переконаний голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, який, спільно з обласною радою працює над тим, щоб зберегти ліси Херсонщини,які виконують захисну функцію: створюють бар'єр і затримують рух пісків.

Охорона лісів для всіх нас стоїть на першому місці. З цією метою ми провели засідання робочої групи щодо створення регіонального ландшафтного парку «Гілея», до якого увійдуть землі Голопристанського, Олешківського, Каховського районів та Новокаховської міської ради загальною орієнтовною площею 88249,44 га.

Це дозволить взяти під охорону штучні та природні ліси на території Нижньодніпровських арен, залучати додаткові кошти з обласного бюджету для проведення сумісних з лісомисливськими господарствами пожежозахисних та природоохоронних заходів, створити понад 100 робочих місць, зокрема для працівників лісогосподарської галузі, яка другий рік поспіль не фінансується з державного бюджету.

Також РЛП «Гілея» сприятиме відновленню природного стану дюнних екосистем і стабілізуватиме чисельність популяції тваринного світу, особливо серед мисливських тварин.

Наші подальші кроки у цьому питанні – винести проект на розгляд депутатам облради на березневій сесії. Зазначу, що землі, на яких пропонується створити регіональний ландшафтний парк «Гілея», у землевласників не вилучатимуться, - повідомив голова Херсонської ОДА Андрій ГОРДЄЄВ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів