Який бюджет Каховського району?

Який бюджет Каховського району?
На останньому засіданні сесії Каховської районної ради депутати затвердили районний бюджет на 2018 рік.Який він, головний фінансовий документ нового року — детальніше у статті.

Доходи районного бюджету визначено у сумі 232 413 422 грн, в тому числі доходи загального фонду районного бюджету — 229 077 033 грн, доходи спеціального фонду районного бюджету — 3 336 389 грн.

Видатки районного бюджету затвердили у сумі 232 413 422 грн, в тому числі видатки загального фонду районного бюджету — 229 077 033 грн, спеціального фонду районного бюджету — 3 336 389 грн.

Медицина, освіта, спорт, соціальний захист

На багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню передбачено 40 864 760,0 грн. З них близько 34 мільйонів гривень — державна медична субвенція, понад 2 мільйони — додаткові дотації з Херсонського обласного бюджету, більше 2,5 мільйонів — субвенція від Тавричанської ОТГ та близько 1,6 мільйони — власні доходи районного бюджету.

На первинну медичну допомогу населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, передбачено 9 444 963,0 грн.

Зокрема, близько 7 мільйонів гривень за рахунок медичної субвенції з державного бюджету, близько 559 тисяч — додаткова дотація з обласного бюджету, більше 328 тисяч — за рахунок інших доходів районного бюджету та власних надходжень установи, 669 тисяч — субвенція з міського бюджету Каховки на оплату послуг енергоносіїв, близько 623 тисяч — за рахунок іншої субвенції з міського бюджету м.Каховка (на забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для амбулаторного лікування дітей-інвалідів), 145 тисяч — за рахунок іншої субвенції з міського бюджету м.Каховка (на придбання лікарських засобів для імуносупресивної терапії хворим з трансплантованими органами), 62 тисячі — за рахунок іншої субвенції з міського бюджету м.Каховка (на забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для окремих груп населення та за певними категоріями захворювань).

Майже 2 мільйони передбачено на програми і централізовані заходи у галузі охорони здоров'я і аналогічна сума близько 2-х мільйонів на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань (за рахунок субвенції з обласного бюджету).

На розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту заклали 1 910 300 грн.

Чимала сума 54 810 204 грн передбачена на надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в тому числі школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами.

Близько 559 тисяч гривень підуть на позашкільну освіту у позашкільних закладах та заходи із позашкільної роботи з дітьми.

Більше 883 тисяч гривень закладено на виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя.

Олександра МІШИНА
"Каховська Зоря"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів