Річний внесок роботодавців Херсонщини

Протягом минулого року працедавці Херсонської області перерахували до державних цільових фондів більше 2,8 млрд. гривеньєдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.


— У порівнянні з позаминулим роком цей показник збільшився майже на 958 мільйонів гривень, а темп росту платежів на соціальні потреби сягнув рівня 151%, — повідомила "НД" Ірина Сальник, керівник прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській області.

Найбільші надходження з ЄСВ сплатили платники податків Херсона — 1416,8 млн. грн., Нової Каховки — 187,4 млн., Каховки і Каховського району — 184,2 млн. та Білозерського району — 133,8 млн. грн.

За словами податківців, херсонські роботодавці активно сприяють процесу легалізації трудової зайнятості та забезпеченню пенсійних та інших соціальних виплат громадянам нашої області.

Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує кожному херсонцю соціальну допомогу на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та лікарняні виплати.

Анатолій НІКОЛАЄВ
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів