З чим херсонці звертаються до нардепа

З чим херсонці звертаються до нардепа
Вчора, 25 січня, народний депутат Олександр Співаковський провів перший у новому 2018 році особистий прийом громадян. Спектр проблем, з якими звернулися до нардепа херсонці, знову доволі широкий...

Проте це завжди той лакмусовий папірець, який виявляє "больові точки" нашого буття. Під час сьогоднішнього прийому, наприклад, знову доволі значною була частка звернень з проблем перерахунку пенсій (нагадаю, наша команда продовжує їх узагальнювати для подальшої передачі профільному парламентському комітету і внесення змін до пенсійного законодавства).

Ще декілька питань стосувалися благоустрою міста, стану та ремонту доріг, діяльності ТЕЦ, роботи комунальних служб тощо.

Окремо хотів би виділити звернення, яке торкнулося деяких проблем у діяльності благодійної організації, яка опікується питаннями допомоги дітям з особливими потребами. Зокрема, проблем її фінансування. Домовились активізувати допомогу у цьому напрямку, спробуємо підключити також органи місцевого самоврядування.

Проте питання, судячи з усього, значно глобальніше, і полягає у законодавчій сфері. Тому будемо пропонувати внести зміни до норм чинного законодавства, оскільки наразі вони вже стають перепоною у вирішенні деяких проблем, що виникають на практиці.

Окрім цього, як завжди, було кілька звернень стосовно надання юридичних консультацій, також з доволі широкого спектру питань.

Загалом сьогодні на прийомі побувало 8 громадян, - доповів нардеп Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів