На Херсонщині з’явився новий курорт. Щоправда, поки на папері

Амбіційний план перетворити кілька кілометрів чорноморського узбережжя у Голопристанському районі Херсонщини на курорт за європейськими стандартами просуває влада регіону.

Виглядає він цілком привабливо: із набережною, пляжами, готелями на двісті тисяч місць та спортивними комплексами загальною площею близько п'ятисот гектарів.

Вже обране й місце під розташування майбутнього курортного раю: неподалік села Круглоозерка, поруч із уже існуючим курортом «для бідних» під назвою Залізний Порт.

Керівництво Херсонської облдержадміністрації готове зробити перший крок: обіцяє відремонтувати 8,5 кілометрів дороги до села, щоб інвестиції не «залягли» в якійсь ямі посеред асфальту.

Кажуть і про те, що якісь інвестори з Литви готові вкласти в проект близько п'яти мільярдів євро. Та тільки вони щось не дають про себе знати, а поки підприємців з Круглоозерки умовляють об'єднатися, та спільно вкласти власні кревні в укріплення берегів, що їх активно розмиває море.

Підприємці вагаються, і сумніви в них викликає насамперед таке. Чому агітувати за порятунок берега раптом узялися дрібних комерсантів із невеликими фінансовими ресурсами, а не тих невідомих інвесторів, які «сидять на мішках із євро»?

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів