На Херсонщині для своїх діагностика безплатна

На Херсонщині для своїх діагностика безплатна
Діагностичний кабінет, укомплектований за останнім словом техніки, з'явився у Центрі первинної медико-санітарної допомоги Каланчацької ОТГ на Херсонщині.

Рішення придбати для нього дороге обладнання громада ухвалила невипадково. Адже в жодному комунальному медзакладі на її території не було навіть апарата УЗД. І пацієнтам доводилося їхати до лікарні у сусідньому Скадовському районі або звертатися до приватного кабінету, де за таку послугу брали від ста до двохсот гривень.

Тож в ОТГ насамперед витратили вісімсот тисяч гривень частково з державної субвенції, а частково з власного бюджету на придбання висококласної системи УЗД, термографа для виявлення злоякісних утворень молочної залози та електрокардіографа з можливістю передачі даних он-лайн до клінік в обласному центрі.

Голова Каланчацької ОТГ Володимир Зінчук із гордістю наголошує, що всі послуги для членів громади безплатні, адже обладнання купували за гроші платників податків.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів